HHC květy premium

HHC je novým trendem v oblasti kanabinoidů a zájem o něj a jeho obliba v posledních měsících raketově stoupá. Má psychoaktivní účinky, které však nejsou tak silné, jako u známějšího THC. A na rozdíl od něj je také legální.

ČÍM SE NAŠE HHC KVĚTY ODLIŠUJÍ OD KONKURENCE?

HHC Květy vznikají tak, že se CBD květy obalují izolátem HHC - rovnoměrným postřikem HHC destilátem. U našich produktů značky Hodsedoklidu si zakládáme na absolutní bezpečnosti a špičkové kvalitě. Náš laboratorní tým proto vyvinul nejšetrnější postup postřiku destilátem HHC, aby si květy zachovaly dokonalý vzhled a své nezaměnitelné aroma přirozené jednotlivým odrůdám certifikovaných rostlin. Neustále se snažíme být co nejohleduplnější k životnímu prostředí, používat šetrné metody, a inspirovat se přírodou. I díky tomu můžeme poskytovat ty nejlepší výrobky za použití těch nejkvalitnějších surovin.

 

 Produkty HHC Hodsedoklidu.cz - pouze pro dospělé (18+) Produkty v této kategorii jsou určeny k prodeji pouze dospělým zákazníkům!

Upozornění: Omlouváme se, ale vzhledem k platné  slovenské legislativě nemůžeme zboží z této kategorie zasílat na doručovací adresy na Slovensku.

 

Pro nákup našich HHC produktů proklikněte níže na obrázek podkategorie.

cbd-kvety-swiss-xl-0968